ساختار گردان دادگستری اخبار بین الملل

ساختار: گردان دادگستری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی مخالفت فرمانداری با زیاد کردن بیش از 12.5 درصد قیمت کرایه تاکسی‌ها

رییس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به رد مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه تاکسی و اتوبوس به وسیله فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از پیشنهاد

مخالفت فرمانداری با زیاد کردن بیش از 12.5 درصد قیمت کرایه تاکسی‌ها

مخالفت فرمانداری با زیاد کردن بیش از 12.5 درصد قیمت کرایه تاکسی ها

عبارات مهم : ایران

رییس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به رد مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه تاکسی و اتوبوس به وسیله فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از پیشنهاد فرمانداری جهت زیاد کردن حداکثر 12.5 درصدی قیمت کرایه های تاکسی خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در تشریح مصوبات شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نخستین دستور جلسه امروز ادای سوگند محمد علی افشانی شهردار تازه پایتخت کشور عزیزمان ایران بود و بعد از انجام مراسم تحلیف کار خود را در شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کردند.

وی راجع به رد مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه تاکسی و اتوبوس به وسیله هیات انطباق فرمانداری تهران، گفت: نامه فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به شورای شهر ارسال شده است و این عنوان در کمیسیون حمل و نقل در حال بررسی است و در روز سه شنبه هفته آینده در صحن شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پیشنهاد فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران این است که کرایه ها از 12.5 درصد زیاد زیاد کردن پیدا نکند.

مخالفت فرمانداری با زیاد کردن بیش از 12.5 درصد قیمت کرایه تاکسی‌ها

وی افزود: تخصیص پرداخت مطالبات مردم به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی دیگر از دستور جلساتی بودکه امروز مورد بحث و بررسی اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. دراین خصوص شهرداری لایحه جدیدی ارائه کرده است و تا زمانی که این لایحه ارائه می شود مقرر شد تا سه ماه آینده مصوبات شورا مبنای کار قرار گیرد.

هاشمی ادامه داد: در ادامه جلسه امروز شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان موزه نقاشی کشور عزیزمان ایران دخت درودی مطرح شد که در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی این عنوان مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود و نهایتا با چندینه پیشنهاد اجرای این موزه رای آورده.

رییس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به رد مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه تاکسی و اتوبوس به وسیله فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از پیشنهاد

رییس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه آیا اعضای شورای شهر در گزینش های شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران دخالت کرد یا خیر گفت: قطعا ما دخالتی نخواهیم داشت و توصیه ای هم نمی کنیم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه تا کنون چه انتظاراتی از شورای پنجم برآورده نشده هست، گفت: بهتر است در حال حاضر به این عنوان اشاره نکنیم ولی آنچه مورد توجه است این است که کاملا به انتظارات اشراف داریم.

واژه های کلیدی: ایران | تاکسی | شورای شهر | شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs