ساختار گردان دادگستری اخبار بین الملل

ساختار: گردان دادگستری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کیمیا علیزاده بازی‌های آسیایی را از دست داد

تکواندوکار کشورمان به علت پارگی رباط صلیبی وقت حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را از دست داد.

کیمیا علیزاده بازی‌های آسیایی را از دست داد

کیمیا علیزاده بازی های آسیایی را از دست داد

عبارات مهم : ایران

تکواندوکار کشورمان به علت پارگی رباط صلیبی وقت حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را از دست داد.

به گزارش تسنیم به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو کشورمان که تمرینات خود را جهت حضور در هجدهمین دوره بازی های آسیایی پشت سر می گذارد، اردوی 10 روزه ای را در کرج برپا کرده است.

کیمیا علیزاده بازی‌های آسیایی را از دست داد

کیمیا علیزاده، ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی 2018 در جریان این اردو و در تمرین صبحگاه امروز (یکشنبه) تیم ملی دچار ضرب دیدگی عضلانی شد. بعد از ارزیابی پزشکی، معاینات تکمیلی و بررسی MRI به وسیله دکتر رازی مشخص شد که ACL زانوی چپ کیمیا دچار آسیب جدی شده است است و قادر به همراهی تیم ملی تکواندوی بانوان در بازی های آسیایی نخواهد بود.

با تصمیم کادر فنی تیم ملی ملیکا میرحسینی، ملی پوش تکواندوی کشورمان که در تورنمنت بین المللی کره جنوبی موفق به کسب مدال طلا شده است بود، جایگزین علیزاده در وزن 67- کیلوگرم می شود.

تکواندوکار کشورمان به علت پارگی رباط صلیبی وقت حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را از دست داد.

ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم، الهه شیدایی در وزن 53- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 67+ کیلوگرم دیگر نفرات اعزامی به بازی های آسیایی هستند.

هدایت این تیم بر عهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.

گفتنی هست؛ مسابقه های تکواندوی هجدهمین دوره بازی های آسیایی در بخش های پومسه و کیوروگی از 28 مرداد ماه به مدت پنج روز در اندونزی برگزار می شود.

کیمیا علیزاده بازی‌های آسیایی را از دست داد

کیمیا علیزاده پیش از این به عنوان پرچمدار کاروان کشور عزیزمان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی گزینش شده است بود. با توجه به ضرب دیدگی این بانوی تکواندوکار باید دید پرچمدار کشور عزیزمان ایران در بازی های آسیایی همچنان او خواهد بود یا فردی دیگر بازی این منظور گزینش می شود.

واژه های کلیدی: ایران | کیمیا علیزاده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs