ساختار گردان دادگستری اخبار بین الملل

ساختار: گردان دادگستری اخبار بین الملل

گت بلاگز بازار خودرو تیراژ خودروسازان شخصی رشد کرد

از سوی دیگر ولی کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد

تیراژ خودروسازان شخصی رشد کرد

تیراژ خودروسازان شخصی رشد کرد

عبارات مهم : دستگاه

از سوی دیگر ولی کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد زیاد کردن دهد.

خودروسازان شخصی کشور اگرچه هنوز هم در مقایسه با غول های بزرگراه مخصوص سهم زیادی در بازار داخل نداشته و رقابتی نزدیک میان آنها برقرار نیست، با این حال تیراژشان در مدار افزایش قرار گرفته و این عنوان در آمار تولید چهار ماهه امسال مشهود است.

تیراژ خودروسازان شخصی رشد کرد

به گزارش دنیای اقتصاد طبق آمار اعلامی خودروسازان شخصی کشور در مجموع طی چهار ماه ابتدایی امسال 39 هزار و 461 دستگاه انواع محصول سواری را به تولید رسانده اند تا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 42 درصد زیاد کردن تیراژ را تجربه کرده باشند.

بر این اساس ولی سهم خودروسازان شخصی از کل خودروهای تولیدی کشور تا آخر تیر ماه امسال، 4/ 9 درصد برآورد می شود. شرح آمار اعلامی نشان می دهد بیشترین تیراژ در بین شرکت های بخش خصوصی، به «مدیران خودرو» رسیده، چه آنکه این شرکت توانسته در چهار ماه ابتدایی امسال 20 هزار و 974 دستگاه محصول متعلق به برند چری چین را در کشور مونتاژ کند. با توجه به این آمار، مدیران ماشین با زیاد کردن 2/ 35 درصدی تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مواجه شده است هست. بیشترین تیراژ در آمار تولید چهار ماهه مدیران ماشین نصیب مدل ام وی ام X22 شده است و کمترین آن نیز به تیگو 7 تازه وارد تعلق دارد.

از سوی دیگر ولی کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد

تیراژ خودروسازان شخصی رشد کرد

از سوی دیگر ولی کرمان موتور نیز که 15 هزار و 610 دستگاه تیراژ طی چهار ماه ابتدایی امسال داشته، توانسته تولید خود را نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال حدود 64 درصد زیاد کردن دهد. این شرکت محصولاتی از هیوندایی، جک و لیفان را مونتاژ می کند و بیشترین تیراژ در این بین نیز متعلق به جک شاسی بلند مدل S5 است.سری هم ولی به گروه بهمن بزنیم، شرکتی که با تیراژ یک هزار و 889 دستگاهی اش، 6/ 55 درصد زیاد کردن تیراژ را به خود می بیند. این خودروساز قدیمی در حال حاضر مزدا3 و خودرویی چینی به نام بسترن B50 را مونتاژ می کند.در بین دیگر شرکت های بخش شخصی ولی «خودروسازان بم» میزان انتشار 229 دستگاهی را از خود به جا گذاشته و کارمانیا نیز 759 دستگاه تیراژ داشته هست.

واژه های کلیدی: دستگاه | مقایسه | خودروسازان | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs